Obserwatorzy

piątek, 4 października 2013

Dwie małe czarne...

Kiedy nie wiadomo co na siebie włożyć, to wiadomo że najlepiej się sprawdzi mała czarna plus dodatki, najlepiej srebrne :-)
Dzisiaj prezentuję dwie bransoletki, które doskonale się wpisują w klasyczne klimaty i świetnie wyglądają razem, choć powstały z zupełnie różnych powodów.
Zostałam poproszona o wykonanie bransoletki w prawoskrętne paski z tym własnie konkretnym zapięciem. Od razu wiedziałam, że paski muszą być czarno-srebrne a nie czarno-białe, bo efekt będzie bardziej elegancki i ponadczasowy. Szczerze mówiąc trudno było się z nią rozstać :-)

Druga bransoletka, z czarnego skórzanego rzemienia, powstała jako totalnie uniwersalna - przede wszystkim jest to pierwsza moja bransoletka bez koralików, z zapięciem magnetycznym, która śmiało może, a nawet powinna być chętnie noszona przez panów.  Co ciekawe, jako jedyna do tej pory, została wykonana aż czterokrotnie: pierwsza, oczywiście dla mnie :-), druga - z przeznaczeniem jako nagroda w konkursie Asuconu (o tym w innym poście), trzecia i czwarta jako prezent imieninowy.
Gdy zobaczyłam te przekładki, wiedziałam że będę niezłym hitem i absolutnie nie wymagają żadnych dodatków.

2 komentarze:

  1. Nie ma to jak klasyka. Sprawdza się w każdych okolicznościach. Obie bransoletki są śliczne. Ta z rzemienia ma fantastyczne przekładki, które nadają jej charrrakteru ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Tak Kasiu, nie ma to jak klasyka! Sama się łapię na tym, że mając tak dużo błyskotek niemal zawsze wybieram te skromniejsze :-).

      Usuń

Zobacz także

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...